WYRWIJ klasyka

1 stycznia @ 09:00 - 31 grudnia @ 18:00

Nowy rok to dla nas nowe sposoby na popularyzację czytelnictwa, a jednym z tych sposobów w 2024 roku będzie promowanie autorów, których uważa się już za klasyków literatury.
Podczas najbliższych 12 miesięcy będziemy promować pisarzy, z którymi na pewno większość z naszych czytelników miała do czynienia – na przykład podczas omawiania lektury w szkole.

Jest jednak wiele dzieł, które uważane są za “MUST READ”, i dobrze jeśli znajdą się na liście Waszych wyzwań książkowych 🙂

Dlatego zapraszamy Was do biblioteki – przyjdźcie, rozgośćcie się, poszperajcie między regałami i WYRWIJCIE klasyka 🙂

Start:
1 stycznia @ 09:00
Koniec:
31 grudnia @ 18:00
Wydarzenie Categories:
,

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.