Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty z języka angielskiego dla dzieci 7-9 lat (Grupa II)

25 września @ 17:00 - 17:45

 

Odpowiadając na potrzeby naszych odbiorców i naszych odbiorczyń, wracamy z warsztatami z języka angielskiego dla dzieci. Będziemy się bawić i uczyć języka!

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-9 lat będą prowadzone w oparciu o autorską metodę (połączenie metody naturalnej, komunikatywnej, audiowizualnej oraz TPR), zgodną z podstawą programową. Spotkania przyjmą formę warsztatów, na których dzieci będą bawić się, tańczyć, śpiewać, powtarzać i maksymalnie zanurzać w języku.
 
Zajęcia poprowadzi Magdalena Okraszewska – lektorka języka angielskiego z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku kwalifikacyjno-metodyczne studia nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS. Certyfikowana lektorka metody Teddie Eddie. Od ponad pięciu lat na stałe pracuje w jednym z grodziskich przedszkoli. Prywatnie mama dwojga dzieci w wieku szkolnym, pisarka i miłośniczka herbaty z cytryną.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach
I grupa – 16:00-16:45
II grupa – 17:00-17:45

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

(II p. Mediateki)

przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim

Na zajęcia swoje dzieci mogą zapisać rodzice, którzy posiadają własną kartę biblioteczną. Dzieci biorące udział w warsztatach również muszą posiadać kartę biblioteczną.

 

 

Szczegóły

Data:
25 września
Czas:
17:00 - 17:45
Wydarzenie Categories:
,

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.