Spotkanie z pisarką i dziennikarką, Magdą Łucyan

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Tomasz Krupski i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z pisarką i dziennikarką prowadzącą program o kryzysie klimatycznym – Magdą Łucyan.

Zapraszamy na rozmowę o dziennikarstwie, kryzysie klimatycznym i o książkach Autorki.

Magda Łucyan – dziennikarka “Faktów TVN” i TVN24, prowadząca program o kryzysie klimatycznym “Rozmowy o końcu świata”, autorka bestsellerowych książek “Powstańcy” i “Dzieci getta” oraz cykli rozmów ze świadkami historii – “Obóz”, “Getto”, “Powstańcy” i “Sierpień ’80”. Laureatka nagród MediaTory, World Media Festiwal i finalistka konkursu BohaterON. Pracę w mediach rozpoczęła zaraz po maturze, przez pierwsze lata związana była z Radiem ZET.

Zaproszenie na spotkanie z Magdą Łucyan

Na spotkanie zapraszamy

23 października (środa), godz. 18:00

Biblioteka Główna (II p. Mediateki)

przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim

Wstęp wolny!

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu

“My Coffee Book Club. Zetki w bibliotece”.

Więcej informacji u koordynatorki projektu, Magdaleny Żerek: m.zerek@biblioteka.grodzisk.pl