Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Robotyka (6-8 lat)

26 września @ 17:00 - 17:50

W każdy wtorek od 17:00 do 17:50 zapraszamy do sali Youmedia na Robotykę dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat! Zajęcia na zapisy*.

Zapraszamy na cykl 4 zajęć podczas których zaprogramujemy roboty Photon, Ino-Bot oraz konstrukcje LEGO WeDo 2.0. Uczestnikom zajęć pozwala to łatwiej rozumieć nowe technologie, uczy szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwija myślenie komputacyjne. Ponadto dziecko może w ciekawy sposób rozwijać wiedzę zdobytą w szkole lub wyczytaną z książek. Uczestnicy poznają także proces druku 3D a także wezmą udział w sesji gier i aplikacji z użyciem gogli VR.

*Aby zapisać się na zajęcia można dołączyć do naszej grupy na Facebooku Youmedia Grodzisk oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w wyróżnionym poście. Link do formularza zgłoszeniowego na zajęcia dostępny jest również tutaj.

Zgłoszony uczestnik zostanie potwierdzony telefonicznie.

 

Ważne:

  • Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać kartę biblioteczną.
  • Zajęcia odbywają się w sali Youmedia w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57).
  • Sala Youmedia jest Strefą Czystą co oznacza, że w zajęciach uczestniczymy bez obuwia.  

Szczegóły

Data:
26 września
Czas:
17:00 - 17:50
Wydarzenie Category:

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.