Czytankowo

W każdy piątek od 10:30 do 11:30 zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat na zajęcia “Czytankowo”.

Zajęcia literacko-animacyjne dla dzieci w wieku 2,5-4 lat. Podczas zajęć dzieci poznają książki, wokół których – po wspólnym czytaniu –  organizowane są zabawy integracyjne i prace plastyczne dostosowane do wieku uczestników. W zajęciach biorą udział także rodzice/opiekunowie (jedno dziecko z jednym opiekunem/opiekunką).

Czytankowo

Ważne:

• Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać kartę biblioteczną.
  • Zajęcia odbywają się w Boksie interaktywnym w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57).
  • Boks interaktywny jest Strefą Czystą co oznacza, że w zajęciach uczestniczymy bez obuwia.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu “Biblioteka dla wszystkich”.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich” jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Wydarzenie Categories:
,