Noc Bibliotek z Anną Kamińską!

11 października @ 18:00

Uchylamy rąbka tajemnicy!!
gościem specjalnym Tegorocznej Nocy Bibliotek będzie:

𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓚𝓪𝓶𝓲𝓷́𝓼𝓴𝓪 – autorka Odnalezionych. Prawdziwych historii adoptowanych; Białowieży szeptem. Historii z Puszczy Białowieskiej oraz bestsellerowych biografii (m.in. Wandy Rutkiewicz, Simony Kossak, Marka Kotańskiego).
Zapraszamy na spotkanie z autorką już 11 października o godzinie 18:00 do biblioteki w Międzyborowie. Podyskutujemy na temat jej najnowszej książki – historii życia twórcy grupy Maanam – Marka Jackowskiego, zatytułowaną „𝐺ł𝑜𝑠́𝑛𝑖𝑒𝑗”, choć z pewnością padną również pytania dotyczące innych lektur pisarki.

Jaktorów