Noc Bibliotek w Wypożyczalni dla Dorosłych

11 października @ 17:30

Wydarzenie dla fanów książek kryminalnych

„Brindlewood Bay”

Gra dla pełnoletnich czytelników, w trakcie której wcielą się w rozwiązujące zagadki starsze panie.

11 października, godz. 17.30 – 20.00

Liczba uczestników jest ograniczona – obowiązują zapisy telefonicznie, osobiście lub mailowo.

mail biblioteka.dorosli@nadarzyn.pl

Poznaj Znawczynie Zbrodni! Te starsze panie, które ponad wszystko pokochały kryminalne zagadki, od dziesięciu lat co tydzień spotykają się w klubie książki detektywistycznej. Emerytura to dla nich wspaniały, ale jednocześnie wyjątkowo nudny czas. Dlatego ekscentryczne, żądne emocji i adrenaliny staruszki, po przygotowaniu obiadu dla ukochanych wnuczków, pomagają policji rozwiązywać wyjątkowo trudne sprawy!

Wkrótce odkryjesz, że nad Brindlewood Bay zbierają się czarne chmury. Czy rozległa wiedza na temat książek kryminalnych wystarczy, aby stawić czoła pradawnemu, straszliwemu złu, jakie przebudziło się pod miasteczkiem?

Nadarzyn